Lot 21
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Pieter Holstein (1934)

‘Des choses merveilleuses’

gesigneerd 'p. holstein' (rechtsonder) en genummerd '32/80' (linksonder) getiteld (in de druk)

ets/aquarel, 67x57,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100