Lot 19
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Reinier Lucassen (1939)

'Olijf' (2001)

gesigneerd en genummerd 'VI/VIII' in potlood (midden onder)

handingekleurde ets, 51x41 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260