Lot 125
Vendue Next Door | 6 December 2021
Truus Nienhuis (1929-2019)

Jan Schoonhoven

gesigneerd, genummerd en gedateerd 'T.Nienhuis '86 3/5' (verso)

gelatin silver print, 37.5x48 cm (excl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80