Lot 74
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Graham Sutherland (Brits, 1903-1980)

‘Standing rock form’

gesigneerd in potlood (linksonder) en genummerd '161/200' (rechtsonder), gedateerd '2.XII.71' (in de druk)

kleurenlitho, 80x55 cm (afm incl. lijst)

Uitgegeven door Cercle Graphique Européen.

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80