Lot 20
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Roger Bissière (Frans, 1886-1964)

gesigneerd en genummerd '25/50' (rechts/linksonder)

zwarte litho op lichtchamois getint papier, 27x19 cm (met lijst: 62x54 cm)

Herkomst: -Gekocht in 1974 door Kunsthandel M.L. de Boer, Amsterdam.

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50