Lot 71
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Pavel Apletin (Russisch, 1967)

'Nude with shadow'

gesigneerd, gedateerd '2014' en genummerd '1/5' (rechtsonder), getiteld (op de achterzijde)

gelatin silver print, 63x53 cm (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80