Lot 13
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Onbekende maker, eerste helft 20e eeuw

Duinlandschap.

Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk gemonogrammeerd en 1910, 32x45 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 900,00

Hamerprijs: € 900