Lot 45
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Antonio Contrada (1927)

"Volti impenetrabili"

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 71x61 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35