Lot 29
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Naar Alexander Hugo Bakker Korff

La marchande de bric-à-brac

draagt naam en gedateerd '66' (linksonder)

olieverf op paneel, 26x24 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90