Lot 65
Vendue Next Door | 5 april 2021
Jacobus Doeser (1884-1970)

Exotische bloemen

gesigneerd 'Doeser' (rechtsonder)

olieverf op doek, 80x62 cm (met lijst: 93x75 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60