Lot 16
Vendue Next Door | 6 september 2021
Serge Kantorowicz (Frans, 1942) (2x)

In het café

beide gesigneerd

1x gouache op papier en 1x aquarel, beide 21x19 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40