Lot 19
Vendue Next Door | 5 april 2021
Johannes Hessel Brolsma (1909-1990) en Hollandse School (circa 1900)

IJsgezicht en Boerenerf

waarvan één gesigneerd

beide olieverf op paneel, 22x30 en 19x24 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200