Lot 47
Vendue Next Door | 5 april 2021
Gaspar Camps Y Junyent (1875-1942), Ko Cossaar (1874-1966) en andere makers (6x)

Tekening: moeder met kind / tekening: kinderen in een park / aquarel: danseres / tekening: musicerend paar / olieverf op paneel: Christelijke voorstelling / houtsnede: boerderij bij bomen.

Van 31x18 tot 43x24 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140