Lot 14
Vendue Next Door | 5 april 2021
Jan Simon Knikker Jr. (1911-1990)

Gezicht met water en Hollands dorp

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, 91x97 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220