Lot 46
Vendue Next Door | 5 april 2021
Han Krug (1890-1977) en drie onbekende makers (4x)

Rustende vrouw in de duinen, schilder in zijn atelier, twee kinderen op een boomstam, rustend paar.

Olieverf op board, r.o. getekend, 31x29 cm / aquarel, 33x42 cm / druk, 40x34 cm / ets, 28x37 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80