Lot 45
Vendue Next Door | 5 april 2021
Joannes B.N. van Gent (1891-1974), Jan Bleys (1868-1952) en 2x onbekend (4x)

Bloemstilleven, roze roos, zeilbootje en vogels in nest.

Olieverf op paneel, r.o. getekend, 29x32 cm / aquarel, r.o. getekend, 41x34 cm / aquarel, 28x25 cm / aquarel, 31x41 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80