Lot 43
Vendue Next Door | 5 april 2021
Jan van Heel (1898-1990), Gerrit van Jeveren (1904-1986) en andere makers (5x)

Diverse stadsgezichten.

Olieverf op karton, r.o. onduidelijk getekend, 27x31 cm / Gerrit van Jeveren: aquarel, stadsgezicht, r.o. getekend, 27x37 cm / Omgeving van Hendrik Elias Roodenburg: aquarel, Nicolaaskerk Amsterdam, l.o. getekend en 1927, 38x32 cm / Jan van Heel: aquarel Hotel Parijs, 47x35 cm / Duitse School: aquarel, stadsgezicht, 31x34 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120