Lot 10
Vendue Next Door | 5 april 2021
Jan Simon Knikker Jr. (1911-1990)

Hollands rivierlandschap met stad

gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, 52x72 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200