Lot 8
Vendue Next Door | 5 april 2021
Chris de Bruijn (1901-1974) (x2)

Boerderijen

beide gesigneerd (rechtsonder)

beide olieverf op doek, 49x64 en 56x45 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120