Lot 6
Vendue Next Door | 5 april 2021
Naar Fedor van Kregten (20ste eeuw)

Paarden

met naam (rechtsonder)

olieverf op paneel, 59x86 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160