Lot 40
Vendue Next Door | 5 april 2021
Sujatno Koempoel (1912-1987), Fernand Allard l'Olivier (1883-1933), onbekend 3x

Zeilschepen in een haven, Congolees huisje en rivier door een Indonesisch bos.

Olieverf op doek, l.o. getekend, 33x39 cm / gewassen inkttekening, r.o. getekend, 16x21 cm / aquarel, r.o. onduidelijk getekend, 37x42 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60