Lot 38
Vendue Next Door | 5 april 2021
Hermannus Adrianus van Oosterzee (1863-1933) en andere makers (4x)

Hermannus Adrianus van Oosterzee (1863-1933): olieverf op board, duinlandschap, r.o. getekend, 24x30 cm / Balinese School, aquarel, bosgezicht, 44x50 cm / Hollandse School, aquarel, bosgezicht, 33x29 cm / Monogram GB, potloodtekening, rivierlandschap, 22x40 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25