Lot 36
Vendue Next Door | 5 april 2021
Jef Smedt, H. van Leeuwen en J. Otten, 20e eeuw (3x)

Drie afgemeerde schepen / zeilscheepjes in een haven en Indonesisch landschap.

Houtskooltekening, r.o. getekend, 35x62 cm / krijttekening, r.o. getekend, 40x47 cm / olieverf op board, l.o. getekend, 43x52 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 140,00

Hamerprijs: € 140