Lot 29
Vendue Next Door | 5 april 2021
Verschillende makers (3x)

Aquarel: Louis Boermeester, Adam en Eva verdreven uit het Paradijs / olieverf op doek z.l.: ond. get., klaprozen / olieverf op board: Hollandse School, 20e eeuw, uitgebloeide tulpen in een vaas.

54x53 cm, 50x60 cm en 52x60 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 35,00

Hamerprijs: € 35