Lot 26
Vendue Next Door | 5 april 2021
Han Bolte en twee onbekende makers (3x)

20e eeuw.

Dorpsgezicht, café tafereel met twee mannen en een zeilboot.

Olieverf op board, r.o. getekend, 41x51 cm / aquarel: 62x54 cm en gouache: 30x34 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 70,00

Hamerprijs: € 70