Lot 25
Vendue Next Door | 5 april 2021
Twee tekeningen, een litho en een ets: figuren (4x)

20e eeuw.

Houtskooltekening: moeder met kind / tekening: L. Sinclair, naakt / Ets: Lino Salvatino, dame met hoed / litho: J Haverkamp, twee meisjes met een boek.

Van 50x39 cm tot 63x45 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50