Lot 23
Vendue Next Door | 5 april 2021
Verschillende makers, 20e eeuw (4x)

Olieverf op board: Frans Hoos, liggende gitarist / Olieverf op doek: Mathieu v.d. Werf, twee schilderende vrouwen aan een tafel / Olieverf op board: draagt naam Isaac Israels, café tafereel / Olieverf op board: Elise Dom, compositie met pop.

Van 25x41 cm tot 40x50 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180