Lot 22
Vendue Next Door | 5 april 2021
Verschillende makers: 3 schilderijen en 1 aquarel

20e eeuw.

Aquarel: Bernard Rambaud, Italiaans dorp aan de waterkant / Olieverf op board: B. de Waart, straatje met poort / Olieverf op board, v. Beekum, winkelstraat / Olieverf op board, G. de Wit, figuren aan een rotskust.

Van 38x32 cm tot 45x54 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80