Lot 21
Vendue Next Door | 5 april 2021
14 Stuks diverse grafiek, schilderijtjes en platen

20e eeuw.

Vier florale platen in lijsten / kleurenlinosnede: bloemen / Aziatische gouache: rijstvelden / 2 kleine aquarellen: poort bij dag en bij nacht / 2 kleurentekeningen: kleurige figuren / ets: portret van een klein meisje / 2 aquarellen: "Romanze" en "Glückes Genug" en een klein olieverfschilderijtje op board: boerin met kippen op een erf.

Van 16x19 tot 37x45 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60