Lot 4
Vendue Next Door | 5 april 2021
Hollandse School, 18e eeuw

Een halfrond bovendeurstuk met een voorstelling in grisaille van een putto op een bok, met een donkergroene achtergrond (verfverlies aan de onderzijde, gat in het midden).

Olieverf op doek, 47x97 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 260,00

Hamerprijs: € 260