Lot 3
Vendue Next Door | 5 april 2021
Amerikaanse School, 20e eeuw

Gezicht op de haven van Manhattan, New York, naar de foto 'Queen Elizabeth in New York Harbor' van Andreas Feininger (1906–1999)

Spuitverf op staalplaten, r.o. onduidelijk gemonogrammeerd, 200x180 cm.

€ 0,00
€ 0,00
€ 1.400,00

Hamerprijs: € 1.400