Lot 115
Vendue Next Door | 6 December 2021
Corneille (1922-2010)

'Rose tropique' (1972)

gesigneerd, gedateerd '1972' getiteld en genummerd '119/190'

kleurenlitho, zonder litho, 38x44 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90