Lot 2
Vendue Next Door | 5 april 2021
Jan Simon Knikker (jr.) (1911-1990)

Eenden bij een plas

gesigneerd (linksonder)

olieverf op doek, 39x45 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160