Lot 1
Vendue Next Door | 5 april 2021
Jan Simon Knikker (jr.) (1911-1990)

Boerenhuisje

gesigneerd (rechstonder)

olieverf op paneel, 35x28 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240