Lot 101
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Scott Kilgour (Schots-Amerikaans, 1960)

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'April 1990 / New York' (op de achterzijde)

olieverf op doek, zonder lijst, 76x56 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100