Lot 100
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Scott Kilgour (Schots-Amerikaans, 1960)

Knielend man in gebed

gesigneerd, gedateerd en geannoteerd 'March 91 / New York' (op de achterzijde)

olieverf op doek, zonder lijst, 77x56 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60