Lot 30
Vendue Next Door | 6 september 2021
Arie Berkulin (1939)

Zonder titel (1988)

gesigneerd met initialen en gedateerd 'A.B. 1988' (rechtsonder)

inkttekening op pakpapier, 45x60 cm (56,5x71 cm incl. lijst)

Herkomst:
Collectie Lampe & Plompen.
Verworven bij Kunsthandel Lambert Tegenbosch, Heusden.

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50