Lot 99
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Scott Kilgour (Schots-Amerikaans, 1960)

"Angel" (1990)

gesigneerd, getiteld, gedateerd en geannoteerd 'August 1990 / New York City." (op de achterzijde)

gemengde techniek op paneel, zonder lijst, 78x57 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 45,00

Hamerprijs: € 45