Lot 98
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Scott Kilgour (Schots-Amerikaans, 1960)

"Red Putti" (1990)

gesigneerd, getiteld, gedateerd en geannoteerd 'New York' (op de achterzijde)

gemengde techniek op paneel, zonder lijst, 77x57 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60