Lot 96
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Richard Lindner (Amerikaans, 1901-1978)

Thank you

gesigneerd 'R. Lindner A.P.' (rechtsonder), getiteld en gedateerd '1967' (in de druk)

litho met fotocollage en potlood, 103x75 cm (afm incl. lijst)

€ 0,00
€ 0,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220