Lot 95
Vendue Next Door | 5 juli 2021
Anton Heyboer (1924-2005)

"Het tegen het zinvolle doen"

gesigneerd en gedateerd 'anton heyboer 1967' (middenonder), getiteld (midden)

bewerkte ets, 70x187 cm (afm incl. lijst)

Conditie: papier met diverse beschadigingen en duidelijk gebruind.

€ 0,00
€ 0,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100