Lot 34
Vendue Next Door | 3 mei 2021
Jan van Herwijnen (1889-1965)

Stilleven met citroenen in een schaal

gesigneerd en gedateerd '27' (linksonder)

olieverf op doek, 61x65 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 240,00

Hamerprijs: € 240