Lot
Vendue Next Door | 1 februari 2021
H. Tamson, 20e eeuw (3x)

Een straat in een Chinese stad (2), Een jonge jongen

elk gesigneerd 'H. Tamson._ '(rechtsonder)

aquarel op papier (3), niet ingelijst, circa 28x21 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25