Lot
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Darwin Grifin (20ste eeuw)

Een Batak Karo-huis, Noord-Sumatra

onduidelijk gesigneerd en gedateerd 'Darwin Grifin / 55' (rechtsonder)

olieverf op doek, 30x40 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25