Lot 52
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Hasim (1921-1982)

Een jonge Balinees met een groene hoofdband

gesigneerd 'Hasim' (linksonder)

olieverf op doek, gemonteerd op board, 41,5x45,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 40,00

Hamerprijs: € 40