Lot 51
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Tatang Kuncoro (?-1993)

Een Javaanse vrouw met een waterkan onder een boom

gesigneerd en gedateerd 'Koentjoro / 66' (linksonder)

olieverf op board, 44x59,5 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 30,00

Hamerprijs: € 30