Lot 50
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Sitno (20ste eeuw)

'Djual Tahoe, Oost Java' / Selling tahoe, East Java

gesigneerd 'Sitno' (rechtsonder) en getiteld en met monogram (achterzijde)

olieverf op doek, 35x51 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 50,00

Hamerprijs: € 50