Lot 49
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Ketut Suweta (1962-2006)

Festival in een Balinees dorp

onduidelijk gesigneerd en geannoteerd 'I Wy Suweta / padang tegal / Ubud' (rechtsonder)

olieverf op doek, 64x94 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60