Lot
Vendue Next Door | 1 februari 2021
R. Djojowisastro (20ste eeuw)

Een landschap met visnetten bij maanlicht

gesigneerd 'R. Djojowisastro '(rechtsonder) en restanten van een artiestenlabel (op de achterkant)

oil on canvas, 41x51,5 cm

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 25