Lot 47
Vendue Next Door | 1 februari 2021
Aart Johannes Cock (1905-1981)

Boten en huizen in oud Batavia

gesigneerd 'Aart Cock' (rechtsonder)

olieverf op board, 60x40 cm

€ 0,00
€ 0,00
€ 25,00

Hamerprijs: € 25